Rotting. Detaljer i metall. Plakettmärkt. Mindre rottingskador. Bruksslitage. (Höjd 77)
2 000 SEK | 2023-07-29 22:51 |
2 000 SEK | 2023-07-30 11:55 |
1 800 SEK | 2023-07-29 10:12 |
1 700 SEK | 2023-07-29 20:41 |
1 400 SEK | 2023-07-28 17:47 |
1 300 SEK | 2023-07-28 07:14 |
1 200 SEK | 2023-07-27 21:55 |
200 SEK | 2023-07-27 21:00 |
150 SEK | 2023-07-27 20:19 |
100 SEK | 2023-07-27 19:24 |
100 SEK | Startpris |