Originalmålning. Upptill med dubbla dörrar, invändigt med skedhylla och en hylla. Krön med bemålade monogram. Senare bemålade sidor och lister. Bakstycke maskstunget. Färgslitage, sprickor, lådkant med mindre lagning. Nedre dörr saknar nyckel. (Höjd 203, bredd 128, djup 53)
6 200 SEK | 2023-07-30 11:57 |
6 000 SEK | 2023-07-30 10:47 |
5 200 SEK | 2023-07-30 10:42 |
2 200 SEK | 2023-07-29 23:22 |
2 000 SEK | 2023-07-28 17:48 |
1 500 SEK | 2023-07-27 21:38 |
600 SEK | 2023-07-28 17:29 |
500 SEK | 2023-07-27 23:50 |
150 SEK | 2023-07-27 21:14 |
100 SEK | 2023-07-27 20:31 |
100 SEK | Startpris |