Björk. Armstöd med lindad rotting. Textil klädsel. Stämplade. Ytslitage, märken. (Höjd 80)
2 800 SEK | 2023-07-30 11:51 |
2 700 SEK | 2023-07-30 11:45 |
2 400 SEK | 2023-07-30 11:31 |
1 800 SEK | 2023-07-30 09:36 |
1 200 SEK | 2023-07-30 01:40 |
800 SEK | 2023-07-30 08:36 |
300 SEK | 2023-07-29 17:19 |
200 SEK | 2023-07-29 13:04 |
150 SEK | 2023-07-28 12:26 |
100 SEK | 2023-07-27 22:02 |
100 SEK | Startpris |