Svarvad, tredelad fot. Rund skiva, fanerad i björkrot. Brännmärkt. Skivan något blekt. Slitage, stötmärken. (Höjd 78, diameter 89)
2 300 SEK | 2023-07-30 12:07 |
2 200 SEK | 2023-07-30 11:58 |
2 000 SEK | 2023-07-30 09:57 |
1 100 SEK | 2023-07-29 09:51 |
100 SEK | Startpris |