Bronserade. Sarg med skuren tumnagelbård och fleuroner. Kannelerade, kragade ben. Textil klädsel. Renoverade, senare bronsering, fläckar, klädsel ställvis med skador, ett ben med avslag, slitage. (Höjd 90)
7 600 SEK | 2023-07-30 09:46 |
7 400 SEK | 2023-07-30 11:15 |
4 400 SEK | 2023-07-27 16:23 |
3 400 SEK | 2023-07-28 19:27 |
550 SEK | 2023-07-27 20:50 |
450 SEK | 2023-07-27 16:56 |
100 SEK | Startpris |