Förgylld och bronserad. Tvådelat glas. Med rikt skuren dekor av roccailer, rosor och blomster. Dekorsprickor, förgyllningsslitage, glas med fläckar, bakstycke något maskstunget, avslutande dekor med liten lagning. (Höjd 128, bredd 53)
12 500 SEK | 2023-07-30 10:27 |
12 000 SEK | 2023-07-30 11:03 |
10 000 SEK | 2023-07-30 08:56 |
10 000 SEK | 2023-07-30 11:08 |
9 600 SEK | 2023-07-30 01:05 |
7 000 SEK | 2023-07-28 18:30 |
5 800 SEK | 2023-07-27 16:22 |
4 400 SEK | 2023-07-28 08:31 |
400 SEK | 2023-07-27 17:04 |
100 SEK | Startpris |