Fanerad i olika träslag. Tre lådor, nyckelskyltar av mässing. Konturerad sarg, svängda ben. Nyckel finns. En lådfront med avslag, en nyckelskylt saknas, sprickor, fanerskador, fanerkompletteringar, slitage, märken. (Höjd 54, bredd 75, djup 31)
2 300 SEK | 2023-07-30 12:07 |
2 200 SEK | 2023-07-29 19:09 |
2 100 SEK | 2023-07-28 10:52 |
1 000 SEK | 2023-07-29 16:44 |
500 SEK | 2023-07-27 18:17 |
500 SEK | 2023-07-27 21:37 |
150 SEK | 2023-07-27 20:49 |
100 SEK | Startpris |