Mahogny. Tvådelad. Skiva av marmor. Tre lådor samt skrivklaff med inredning. Kannelerade ben. Draghandtag och beslag i mässing. Skador, lösa delar medföljer. Nyckel till lådor finns, skrivklaff saknar nyckel. Slitage, märken, skiva med naggar. (Höjd 122, bredd 111, djup 53)
6 200 SEK | 2023-07-30 12:10 |
6 000 SEK | 2023-07-30 12:20 |
2 000 SEK | 2023-07-30 11:52 |
1 200 SEK | 2023-07-30 11:24 |
500 SEK | 2023-07-27 21:37 |
350 SEK | 2023-07-27 21:11 |
200 SEK | 2023-07-27 21:36 |
100 SEK | 2023-07-27 20:49 |
100 SEK | Startpris |