Stengods. Delvis glaserad. Stämplad. Mindre nagg. (22,5x22,5)
750 SEK | 2023-07-29 17:50 |
700 SEK | 2023-07-28 05:09 |
400 SEK | 2023-07-28 23:53 |
300 SEK | 2023-07-27 20:22 |
100 SEK | Startpris |