Lock med bemålad figurscen. Invändigt med stämpel och text. Slitage, krackelering. (Längd 9,5, bredd 5)
900 SEK | 2023-07-30 11:55 |
850 SEK | 2023-07-29 22:34 |
800 SEK | 2023-07-29 15:26 |
750 SEK | 2023-07-28 21:02 |
450 SEK | 2023-07-28 13:37 |
400 SEK | 2023-07-28 08:51 |
350 SEK | 2023-07-27 17:44 |
300 SEK | 2023-07-27 18:31 |
200 SEK | 2023-07-27 16:19 |
150 SEK | 2023-07-27 17:41 |
100 SEK | Startpris |