Med dekor av blomster och fjärilar. Stämplad. Fläckar, enstaka avslag. Mindre krackelering. (Höjd 15, längd 38)
800 SEK | 2023-07-30 08:15 |
750 SEK | 2023-07-30 11:01 |
500 SEK | 2023-07-28 16:11 |
450 SEK | 2023-07-29 10:51 |
350 SEK | 2023-07-28 18:37 |
250 SEK | 2023-07-28 14:34 |
200 SEK | 2023-07-28 11:38 |
150 SEK | 2023-07-28 07:45 |
100 SEK | 2023-07-27 17:02 |
100 SEK | Startpris |