Fot i svarvad trä. Fäste i mässing. Slitage, färgbortfall, stötskador. (Höjd 24,5)
1 700 SEK | 2023-07-30 11:25 |
1 600 SEK | 2023-07-30 10:57 |
1 000 SEK | 2023-07-27 16:17 |
350 SEK | 2023-07-27 19:06 |
150 SEK | 2023-07-27 17:37 |
100 SEK | Startpris |