Olja på duk, naken kvinna. Signerad och daterad 62. (66x55)
5 200 SEK | 2023-07-30 09:23 |
5 000 SEK | 2023-07-30 11:40 |
4 400 SEK | 2023-07-29 12:45 |
4 000 SEK | 2023-07-29 23:13 |
3 600 SEK | 2023-07-29 17:33 |
2 000 SEK | 2023-07-28 07:24 |
950 SEK | 2023-07-28 06:33 |
850 SEK | 2023-07-28 00:50 |
300 SEK | 2023-07-27 22:50 |
100 SEK | Startpris |