Mahogny, metall och mässing. Lagning, förstärkning. Slitage, smärre bulor. (Längd 35)
4 000 SEK | 2023-07-30 11:53 |
3 800 SEK | 2023-07-30 11:56 |
3 000 SEK | 2023-07-30 02:27 |
2 800 SEK | 2023-07-29 23:02 |
2 100 SEK | 2023-07-29 19:02 |
1 900 SEK | 2023-07-29 18:44 |
1 700 SEK | 2023-07-29 16:48 |
1 500 SEK | 2023-07-29 07:48 |
800 SEK | 2023-07-28 16:26 |
650 SEK | 2023-07-28 13:18 |
550 SEK | 2023-07-28 07:23 |
450 SEK | 2023-07-27 23:18 |
300 SEK | 2023-07-27 16:16 |
100 SEK | Startpris |