Förgylld metall. Emaljerad dekor. Stämplad. Bruksslitage, smärre repor. (Invändig längd ca.63mm)
2 800 SEK | 2023-07-30 11:56 |
2 700 SEK | 2023-07-30 11:59 |
2 300 SEK | 2023-07-30 11:14 |
2 100 SEK | 2023-07-30 10:59 |
1 500 SEK | 2023-07-29 08:30 |
1 300 SEK | 2023-07-27 23:10 |
700 SEK | 2023-07-28 08:08 |
550 SEK | 2023-07-27 22:10 |
250 SEK | 2023-07-27 21:43 |
150 SEK | 2023-07-27 20:13 |
100 SEK | Startpris |