Mindre dekorslitage, fläckar, en kopp med mindre kantnagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9)
2 400 SEK | 2023-07-30 11:39 |
2 300 SEK | 2023-07-30 11:33 |
2 000 SEK | 2023-07-30 08:51 |
1 800 SEK | 2023-07-29 23:36 |
1 700 SEK | 2023-07-29 23:15 |
1 600 SEK | 2023-07-27 21:22 |
1 000 SEK | 2023-07-28 07:23 |
850 SEK | 2023-07-27 17:01 |
750 SEK | 2023-07-27 16:51 |
500 SEK | 2023-07-27 16:14 |
100 SEK | Startpris |