Assietter 10st samt serveringsskålar 2st. Bruksslitage, fläckar, enstaka nagg. (Största diameter 17)
1 700 SEK | 2023-07-30 12:03 |
1 600 SEK | 2023-07-30 12:03 |
1 200 SEK | 2023-07-30 11:26 |
1 100 SEK | 2023-07-30 00:03 |
1 000 SEK | 2023-07-30 09:14 |
750 SEK | 2023-07-29 22:13 |
700 SEK | 2023-07-28 21:46 |
600 SEK | 2023-07-29 00:02 |
500 SEK | 2023-07-28 16:40 |
450 SEK | 2023-07-28 14:37 |
400 SEK | 2023-07-28 11:19 |
350 SEK | 2023-07-28 08:14 |
300 SEK | 2023-07-28 07:21 |
200 SEK | 2023-07-27 17:09 |
100 SEK | Startpris |