Hexagonala länkar. Ostämplat. Småskador och förstärkningar vid lås. (Längd 17, vikt 69g.)
27 000 SEK | 2023-07-27 16:08 |
27 000 SEK | 2023-07-27 16:14 |
100 SEK | Startpris |