Glas. Med slipad dekor. Signerad. Mindre repor. (Höjd 9, längd 14)
2 000 SEK | 2023-07-30 11:37 |
1 900 SEK | 2023-07-30 10:57 |
1 300 SEK | 2023-07-30 10:37 |
1 100 SEK | 2023-07-29 09:38 |
100 SEK | Startpris |