Mahogny och alabaster. Bronserad detaljer. Nyckel och pendel finns. Dekorskador. Fläckar, repor. (Höjd 47)
1 500 SEK | 2023-07-30 09:18 |
1 400 SEK | 2023-07-30 08:17 |
1 200 SEK | 2023-07-29 08:00 |
1 100 SEK | 2023-07-28 12:43 |
200 SEK | 2023-07-27 21:14 |
200 SEK | 2023-07-27 21:29 |
100 SEK | 2023-07-27 20:43 |
100 SEK | Startpris |