Glaserad keramik. Genombruten dekor, monogram och datering. Krackelerat, fotnaggar, tillverkningssprickor/sprickor. (Höjd 15)
750 SEK | 2023-07-30 11:55 |
700 SEK | 2023-07-29 09:35 |
550 SEK | 2023-07-28 14:27 |
500 SEK | 2023-07-27 16:17 |
450 SEK | 2023-07-27 17:33 |
350 SEK | 2023-07-27 16:55 |
100 SEK | Startpris |