Automat. Förgylld boett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Gravyr. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
3 200 SEK | 2023-07-30 12:58 |
3 000 SEK | 2023-07-30 12:06 |
2 100 SEK | 2023-07-30 00:22 |
1 500 SEK | 2023-07-28 11:55 |
850 SEK | 2023-07-28 07:30 |
300 SEK | 2023-07-27 23:10 |
250 SEK | 2023-07-27 19:15 |
150 SEK | 2023-07-27 21:18 |
100 SEK | Startpris |