Bleckplåt. Med rombmönster och stämplad dekor. Solformat krön. För ett ljus vardera. Slitage, bulor. (Höjd 36, bredd 18,5)
6 400 SEK | 2023-07-30 10:51 |
6 200 SEK | 2023-07-30 10:27 |
5 800 SEK | 2023-07-30 09:36 |
5 400 SEK | 2023-07-30 08:52 |
4 800 SEK | 2023-07-28 15:52 |
4 000 SEK | 2023-07-28 15:14 |
2 100 SEK | 2023-07-27 16:17 |
1 900 SEK | 2023-07-27 19:31 |
100 SEK | Startpris |