Handtag i brons. Blad i stål, stämplat. Slitage, hack. (Utfälld längd 17)
1 800 SEK | 2023-07-29 19:17 |
1 700 SEK | 2023-07-30 07:27 |
900 SEK | 2023-07-30 00:21 |
450 SEK | 2023-07-27 16:53 |
400 SEK | 2023-07-27 19:56 |
100 SEK | Startpris |