Skulpterad, bemålad och förgylld trä. Föreställande bevingad figur. Färgslitage, mindre sprickor. (Längd 25)
4 400 SEK | 2023-07-30 11:30 |
4 200 SEK | 2023-07-30 09:35 |
3 200 SEK | 2023-07-28 15:28 |
2 900 SEK | 2023-07-29 23:26 |
2 500 SEK | 2023-07-28 18:17 |
1 100 SEK | 2023-07-28 15:14 |
850 SEK | 2023-07-27 23:12 |
600 SEK | 2023-07-27 19:29 |
350 SEK | 2023-07-27 23:12 |
250 SEK | 2023-07-27 21:47 |
150 SEK | 2023-07-27 18:38 |
100 SEK | Startpris |