Delvis glaserat lergods. Stämplad. Ytslitage, fläckar. (Höjd 25)
750 SEK | 2023-07-30 08:49 |
700 SEK | 2023-07-29 19:38 |
650 SEK | 2023-07-27 21:23 |
500 SEK | 2023-07-28 12:08 |
400 SEK | 2023-07-27 19:27 |
100 SEK | Startpris |