Förgylld. Med emaljerad dekor. Emaljskador. (Längd 90mm)
850 SEK | 2023-07-29 19:23 |
800 SEK | 2023-07-28 17:55 |
450 SEK | 2023-07-28 10:25 |
300 SEK | 2023-07-27 19:01 |
100 SEK | Startpris |