Terrin med lock, Kina, 17/1800-tal. Fat 5st samt träskuren panel. Slitage, panelen med avslag, terrinen med omfattande lagningar. (Terrinens längd 33)
150 SEK | 2023-07-29 20:19 |
100 SEK | 2023-07-29 06:46 |
100 SEK | Startpris |