Bordslampa med genombruten dekor. Skål med handmålad dekor och sigill i rött. Tallrikar, bl.a. Kanton, m.m. Fläckar, naggar, bordslampan med lagningar. (Högsta höjd 34)
300 SEK | 2023-07-30 15:06 |
250 SEK | 2023-07-30 11:39 |
200 SEK | 2023-07-28 22:17 |
100 SEK | Startpris |