Träskuren och bemålad skulptur, "Domherre". Monogramsignerad och daterad 1967. Stjärtfjäder med lagning. (Längd 13)
850 SEK | 2023-07-28 18:58 |
800 SEK | 2023-07-28 12:50 |
550 SEK | 2023-07-28 17:24 |
450 SEK | 2023-07-28 10:14 |
300 SEK | 2023-07-28 08:21 |
150 SEK | 2023-07-27 23:05 |
100 SEK | 2023-07-27 17:55 |
100 SEK | Startpris |