Låda i delvis mörkbetsad björk, med intarsia. Tratt av bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Motor går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, märken, träet med fuktfläckar, tratt ställvis med rost, fanerresningar. (Höjd 75)
2 100 SEK | 2023-07-30 12:02 |
2 000 SEK | 2023-07-29 23:04 |
1 500 SEK | 2023-07-29 18:45 |
1 000 SEK | 2023-07-29 07:25 |
400 SEK | 2023-07-27 23:32 |
350 SEK | 2023-07-28 11:32 |
250 SEK | 2023-07-28 07:05 |
150 SEK | 2023-07-27 20:15 |
100 SEK | Startpris |