Automat. Stål. Armband av läder. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 35mm)
1 900 SEK | 2023-07-30 12:06 |
1 800 SEK | 2023-07-30 11:36 |
1 700 SEK | 2023-07-30 11:27 |
1 500 SEK | 2023-07-29 09:32 |
1 300 SEK | 2023-07-29 17:44 |
950 SEK | 2023-07-28 16:37 |
900 SEK | 2023-07-28 11:56 |
700 SEK | 2023-07-28 07:29 |
600 SEK | 2023-07-27 18:38 |
100 SEK | Startpris |