Bordsgafflar 14st, bordsskedar 16st, matskedar 7st, matgafflar 12st, dessertskedar 5+5, kaffeskedar 12st, moccaskedar 4st, smörgåsgafflar 7st, matknivar 13st, bordsknivar 18st samt smörkniv. Slitage, repor, delvis med gravyr. (Vikt exklusive knivar 2865g., knivarnas vikt 1918g.)
19 000 SEK | 2023-07-27 17:04 |
18 500 SEK | 2023-07-30 10:00 |
16 000 SEK | 2023-07-30 09:28 |
5 800 SEK | 2023-07-27 19:46 |
100 SEK | Startpris |