Järn. Senare ställ av ek. Slitage, ytskador. (Diameter ca.11)
650 SEK | 2023-07-29 20:41 |
600 SEK | 2023-07-29 20:38 |
300 SEK | 2023-07-28 11:45 |
250 SEK | 2023-07-27 23:14 |
200 SEK | 2023-07-27 18:15 |
150 SEK | 2023-07-27 21:54 |
100 SEK | Startpris |