Betsad trä. Etikettmärkt. Renoverad, lagningar, slitage, stötmärken. (Längd 60)
11 500 SEK | 2023-07-30 12:07 |
11 000 SEK | 2023-07-30 11:03 |
7 000 SEK | 2023-07-30 11:57 |
6 000 SEK | 2023-07-30 09:31 |
5 800 SEK | 2023-07-28 22:32 |
4 000 SEK | 2023-07-29 12:47 |
3 400 SEK | 2023-07-28 11:52 |
3 200 SEK | 2023-07-28 10:23 |
300 SEK | 2023-07-27 23:29 |
100 SEK | 2023-07-27 19:44 |
100 SEK | Startpris |