Skulpterad, bemålad och förgylld trä. Färgslitage, sprickor, avslag. (Längsta längd 39)
300 SEK | 2023-07-30 16:00 |
250 SEK | 2023-07-30 12:09 |
100 SEK | 2023-07-28 04:51 |
100 SEK | Startpris |