Fanerad, bl.a. med intarsia. Detaljer i mässing. Nycklar saknas. Fanerskador, sprickor, slitage. (Längd 14,5-27)
200 SEK | 2023-07-30 06:47 |
150 SEK | 2023-07-30 11:19 |
100 SEK | Startpris |