Mässing och marmor. Emaljerad urtavla. Kandelabrar ett par samt bordsur. Ljusarmar ställvis böjda. Slitage, smånaggar. (Höjd 57-61)
3 000 SEK | 2023-07-30 11:23 |
2 900 SEK | 2023-07-30 11:25 |
1 300 SEK | 2023-07-28 15:45 |
700 SEK | 2023-07-27 23:27 |
650 SEK | 2023-07-28 07:22 |
550 SEK | 2023-07-27 21:25 |
500 SEK | 2023-07-27 21:16 |
100 SEK | Startpris |