Bemålad plåt. Slitage, krackelering, fläckar. (65x78)
300 SEK | 2023-07-28 11:29 |
250 SEK | 2023-07-30 09:15 |
150 SEK | 2023-07-28 01:09 |
100 SEK | 2023-07-27 22:14 |
100 SEK | Startpris |