Lackarbete med dekor i pärlemor. Dubbla dörrar, invändigt med sex lådor. På lös sockel. Färgbortfall, stötmärken, krackelering, repor. (Höjd 64, bredd 49, djup 28)
1 600 SEK | 2023-07-30 11:09 |
1 500 SEK | 2023-07-28 19:29 |
500 SEK | 2023-07-29 19:16 |
250 SEK | 2023-07-28 18:13 |
200 SEK | 2023-07-27 22:09 |
100 SEK | Startpris |