Tvättfat, Kanton samt skålfat, med handmålad dekor. Naggar, dekorslitage, tvättfatets botten med stjärnspricka. (Diameter 38)
750 SEK | 2023-07-30 09:28 |
700 SEK | 2023-07-30 11:01 |
400 SEK | 2023-07-30 09:01 |
250 SEK | 2023-07-30 09:24 |
100 SEK | Startpris |