Lock med bemålad figurscen. Undersida med skjutlock och infälld ekivok målning. Slitage, repor. (9,5x6)
3 600 SEK | 2023-07-30 12:18 |
3 400 SEK | 2023-07-30 11:52 |
3 200 SEK | 2023-07-30 11:07 |
3 000 SEK | 2023-07-30 00:27 |
2 400 SEK | 2023-07-29 11:44 |
950 SEK | 2023-07-28 11:24 |
850 SEK | 2023-07-27 19:28 |
500 SEK | 2023-07-27 18:27 |
100 SEK | 2023-07-27 18:26 |
100 SEK | Startpris |