Polykrom dekor av växtlighet, blomster och fåglar. Hals med sprickor. Mynningsnaggar. Retuscher. Repor. (Höjd 37)
12 500 SEK | 2023-07-26 14:59 |
12 000 SEK | 2023-07-30 10:50 |
10 000 SEK | 2023-07-29 21:37 |
5 000 SEK | 2023-07-29 15:43 |
3 000 SEK | 2023-07-28 19:48 |
1 800 SEK | 2023-07-28 11:20 |
100 SEK | Startpris |