Med handmålad dekor och förgyllning. Moccakoppar 6st, moccafat 6st, småfat 10+2, lockaskar 2st, figurin, tandpetarställ 2st, sockerskål, bricka, gräddkanna samt moccakanna. Enstaka smånagg. (Brickans längd 50)
5 400 SEK | 2023-07-30 11:51 |
5 200 SEK | 2023-07-30 07:10 |
5 200 SEK | 2023-07-30 07:25 |
1 600 SEK | 2023-07-28 21:09 |
1 300 SEK | 2023-07-29 10:47 |
700 SEK | 2023-07-29 09:25 |
500 SEK | 2023-07-29 05:35 |
400 SEK | 2023-07-28 23:14 |
250 SEK | 2023-07-28 13:28 |
200 SEK | 2023-07-28 07:11 |
150 SEK | 2023-07-27 21:42 |
100 SEK | Startpris |