Olja på duk, vinterbild med flicka. Signerad och daterad 96. Mindre färgbortfall. (49x40)
1 100 SEK | 2023-06-04 10:18 |
1 000 SEK | 2023-06-04 08:57 |
900 SEK | 2023-06-03 18:01 |
800 SEK | 2023-06-04 03:07 |
350 SEK | 2023-06-03 19:37 |
150 SEK | 2023-06-02 18:48 |
100 SEK | 2023-06-01 21:53 |
100 SEK | Startpris |