Stämplad. Förtent koppar. Slitage, bulor, fläckar. (Längd 25)
1 200 SEK | 2023-06-04 11:54 |
1 100 SEK | 2023-06-04 10:12 |
900 SEK | 2023-06-04 09:44 |
300 SEK | 2023-06-04 08:51 |
300 SEK | 2023-06-04 09:35 |
100 SEK | 2023-06-03 20:14 |
100 SEK | Startpris |