Kalenderdosa, C:Norman, 1787. Snusdosa i mässing, Holland samt knallhatsdosa, daterad 1849. Slitage, den holländska dosan med lagningar, bulor. (Längd 5-13)
450 SEK | 2023-06-04 11:03 |
400 SEK | 2023-06-04 09:36 |
100 SEK | Startpris |