Delvis glaserat stengods. Stämplad. En fläta med lagning. (Höjd 17,5)
3 200 SEK | 2023-06-04 03:09 |
3 000 SEK | 2023-06-04 03:05 |
2 800 SEK | 2023-06-02 21:27 |
1 100 SEK | 2023-06-02 13:50 |
850 SEK | 2023-06-02 13:31 |
450 SEK | 2023-06-02 12:52 |
250 SEK | 2023-06-02 06:02 |
100 SEK | Startpris |