Med handmålad dekor av bl.a figurscener. Slitage, bl.a. med dekorbortfall, naggar. (Längsta längd 12)
550 SEK | 2023-06-04 11:35 |
500 SEK | 2023-06-04 09:22 |
200 SEK | 2023-06-04 01:26 |
150 SEK | 2023-06-03 22:20 |
100 SEK | Startpris |