Med handmålad dekor. Tekoppar 9st, tefat 9st, sockerskål, gräddkanna, tekanna samt serveringsfat. Bruksslitage, bl.a. med fläckar och repor. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 10)
1 100 SEK | 2023-06-04 12:02 |
1 000 SEK | 2023-06-04 11:42 |
800 SEK | 2023-06-04 10:09 |
400 SEK | 2023-06-02 13:59 |
100 SEK | 2023-06-02 09:11 |
100 SEK | Startpris |